Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A li-lon akkumulátort, tegnap...

A li-lon akkumulátort, tegnap vásárolt Samsung s5230 as telómba tölteni kell sokáig?

Figyelt kérdés
Valahol azt írják hogy a li-lont már nem kell de nem hallottam száz %-os választ még és szeretném ha hosszú életű lenne az aksim
2010. nov. 21. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

töltsd fel, merítsd le


ezt csináld meg párszor és nem szabad hagyni, hogy csutkára lemerüljön

2010. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem töltöttem,csak ameddig töltött. 1hétig bírja
2010. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pinklady9295 válasza:
Én azt olvastam a T-Mobile oldalán, hogy 2 óra a töltési idő.
2010. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az új akkumulátor első néhány töltésekor (mondjuk 4-5 alkalom) "mindig, minden körülmények között" legalább 8-10 óráig kell tölteni, hogy a maximális kapacitását el tudja érni. A Li-ion akksit nem szabad hagyni teljesen lemerülni, cserébe viszont "rátölthetsz" bármikor, mondjuk félig lemerült állapotában is (ez az első időszakra nem vonatkozik).


Vagy legalább is ezt hallottam.

2010. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!