Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tud olcsón szerezni iphone-t?

Ki tud olcsón szerezni iphone-t?

Figyelt kérdés
Sok emberről halottam akik külföldről hozzák és ugy adják el stb. vagy esetleg olcsón megválna sajátjától.Engem konkrétan egy 16gb-os 3Gs érdekelne.
2010. nov. 21. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
válaszokat, ajánlatokat várom privátban is.
2010. nov. 21. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Angol árak szerint kint egy iphone 4 az 800 font(minden akció nélkül).

Ez átszámítva jelen árfolyam szerint kb 256000 forint. Ha minden költséget rászámítunk, akkor 280000 körül adná oda.

Az itthoni ára 220000 forint.

Viszont ha akciós a modell, akkor egy jobb helyzetben megkapja 100 fontért(320000 forint) és fizet be kemény havidíjakat. Ezt valamivel olcsóbban megkapod, mint 200000.

DE! vigyázz!

sokan játszanak olyat, hogy elhozza Mo.-ra, eladja, kint meg bejelenti, hogy ellopták. Ekkor körözik a telefont, és a rendőrségen bejelez, hogy hol vagy, és mennek rád a kommandósok. Szóval ha veszel, akkor papíron is írjátok le(szerződés).

2010. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehhogy jönnek a kommandósok!

Vegyél iPhone tőlem igaz hogy lopott de érdekel téged az?? 25.000 ft

2010. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csakk vicceltem a fentivel...:))) balhét akartam xD
2010. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!