Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Samsung S5230 mobillal kapcsolatban? Ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nekem tudásban nagyon megfelelne, az érdekelne, hogy milyen kezelni és mennyire megbízható?

És milyen a képkezelése, milyen minőségű képeket csinál?


Köszi!


2010. nov. 22. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha használnád a keresőt, megtudnád, hogy 10ből 9 kérdés erről a darab szärról szól. És ha elolvasnád rájuk a válaszokat is, meg se fordulna a fejedben, hogy S5230-at vegyél.
2010. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem február óta van, a funkciókkal, tudásával, zenecuccaival alapvetően nagyon meg vagyok elégedve. Bár így utólag nem vennék érintőképernyőset, vagyis inkább úgy mondanám, hogy legközelebb nem vennék, mert érdekes, azért egyszer ki kell próbálni. Valahogy, nehéz megszokni, és furán reagál, kicsit vontatott, vagy nem is tudom.... Amúgy megbízható, nem volt szoftverhiba. Java játékokat nem lehet rátölteni, csak trükközve (persze ami nem "hivatalos").:-)

Röviden: éles képek, de csak nappal lehet vele fotózni. Képek felbontását te választod ki, nagyobb-kisebb stb, de szürkületben, este éjszaka, sőt sötétebb szórakozóhelyen világításnál sem csinál értékelhető fotókat. Azok dobósak... :-(

2010. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
35%
Elsőnél a pont. Amúgy pedig szabályt szegtél, mert amikor felraktad a kérdést, ott van, hogy használd a keresőt... Mennyire megbízható? 10-ből 2 az.
2010. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE VEDD MEG! Hidd el, nem jó telefon. Nekem ilyenem van 1 éve és már az első hónap után valahol van volt jó az érintő és a hangszórója is szarakodott. Az összes ismerősöm akinek ilyen telója van inkább rosszat mond róla mint jót. Nem éri meg az árát. Én éppen jövő héten fogom lecserélni egy sony ericsson xperia x10 mini prora.
2010. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

egy olyan telefon, amit nem tudom minek találtak ki.

semmi hasznosat nem tud és még szervízigényes is

telefon szervizben dolgozom,naponta 80-100-at javítunk

és sosem fogy el

2010. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!