Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első androidos telómat kapom...

Első androidos telómat kapom szülinapomra. Gyenge angol tudással be merjek vállalni egy angol menüs készüléket, vagy android esetében, csekély angol tudással inkább ne?

Figyelt kérdés

Milyen telót ajánlanátok a következő feltételek mellett?:

- max 80-90 ezer körül legyen

- qwerty billentyűzetes

- android oprendszer

- megbízható, jó minőségű készülék

- lehetőleg nagy multi touch képernyő


Nekem jelenleg a Motorola Milestone tetszik a legjobban, de sajnos magyar nyelvű menüvel nem kapható, és állítólag nem is lesz rá magyarosítás.:(

Előre is köszönöm, a válaszokat felpontozással meghálálom!:)


2010. nov. 22. 20:26
 1/6 Fkris ***** válasza:

Hát figyelj:

Az angol telefon annyiban merül ki hogy a napokat, hónapokat írja másképp, menüpontok meg miegymás.

Minden ami rátöltessz(program) az is angol lesz, tehát igazából tökmind1 hogy mien nyelvű, (már boccs) ígyse-úgyse fogod nagyon érteni.

Esetleg ha németes vagy akkor át tudod állítani németre, vagy le tudsz hozzá szedni német dolgokat, nyelvet(talán).


Vagy ha nem beszélsz más nyelvet, megkéred az egyik haverod hogy írja le MSN en a menüpontokat megyarul.Majd szép lassan belejössz.

2010. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:) Attól félek hogy egy androidos telót alapból is nehezebb kezelni, szóval lehet maradni kéne a magyar menünél, de nem tudom milyen teló lenne, ami megfelel a feltételeknek. De persze az nem okozna gondot hogy napok angolul vannak és hasonlók, mert ha ebben merül ki az angol menü akkor mégis csak bevállalom. :)

Bár elvileg francia menü is van hozzá, lehet ésszerűbb lenne azt letöltenem rá. :)

2010. nov. 22. 20:40
 3/6 Fkris ***** válasza:
Végülis minden a nyelvtudásodon múlik, de mondom, az alkalmazások nagy része csak angol lesz....
2010. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ha az alkalmazások angol nyelvűek, akkor biztos nem a napok és hónapok angol nyelvén akadok fenn.:) Úgyhogy szerintem megveszem a telefont.

Max átállítom franciára.:) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

2010. nov. 23. 07:44
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell félned az angol nyelvtol.. én a telefonomat már egy csomo nyelven kiprobaltam, de ugy jonnek a dolgok, és szerintem elobb utobb mindent megertesz es hozza is szoksz, szerintem ez a dolog ne okozzon hatranyt a telefonod vasarlasaban :)

felértékelest megkoszonom :P

2010. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!:) IIIgen én is úgy döntöttem, hogy akkor egy Milestone-nal bővül a család!:D
2010. nov. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!