Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy a sony ericsson...

Igaz hogy a sony ericsson xperia x 10 mini pron nincsen bluetooth? Még milyen hibái vannak ennek a készüléknek?

Figyelt kérdés
csak mert ilyen készüléket szeretnék..és nem tudom hogy megérné e ...
2010. nov. 23. 20:56
 1/5 kriss06 ***** válasza:

Van benne bluetooth, előnyei/hátrányairól itt egy teszt szerintem jó telcsi (bár nekem kicsit kicsi a kijelzője 2,5 col az nem sok)

[link]

2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is épp ilyet készülök venni, már 2 hete :D Muszáj utána járnom, h mennyire jó a telefon, mert ha nem jó, nem veszem meg. Am még rosszat nem nagyon olvastam róla, csak azt, hogy a képernyője kicsi..

2010. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kriss06 köszönöm!énis ezért akarok kicsit utána járni a dolgoknak..mert én sem akarok rosszat venni...

azért kérdezem h van e benne bluetooth..mert vhol azt olvastam h nincs benne..meg h ha van akkor fájlokat fogdani tudunk de küldeni nem..

2010. nov. 24. 15:04
 4/5 anonim válasza:
Van benne bluetooth. és való igaz hogy amíg az android 1.6 volt rajta addig csak egy programmal lehetett küldeni és fogadni fájlokat de már kijött rá az android 2.1 és most már mindenféle segédprogram nélkül lehet fájlokat küldeni.
2010. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nagyon szeretem az enyémet :)

Eleinte rengeteget "küzdöttem" az android rendszerrel...

Nem találtam sima fájlkezelőt meg stb...

De megszoktam és nagyon szeretem :)

2011. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!