Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vásároltam egy Samsung...

Most vásároltam egy Samsung S5230 telót, és betettem az aksiját, most töltöm, az a kérdés hogy (? )

Figyelt kérdés
első feltöltés után kell lemeríteni teljesen?
2010. nov. 24. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát mikor? mert azt mondták hogy teljesen merítsem le
2010. nov. 24. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell meríteni. Ennyi.
2010. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Hülyeséget mondtak. ó kis telefont vettél:) Imádkozz, hogy ne legyen semmi baja,bár nem vszínű, hogy kijelzőcsere nélkül fog menni 1 évig.
2010. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell lemeríteni. Amúgy meg az utolsónak igaza van, 1 év és valamit javítani kell majd rajta. Kérdés hogy mi fog többe kerülni, a javítás vagy egy új telefon.
2010. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

de le kell meríteni feltőltod a legelején és utánna játszol rajta vagy filmet nézel stb... az a lényeg h minnél hamarabb elmerítsed utánna feltöltöd megint és jó lesz ez így van én mindig így csináltam és semmi baja nemvolt az aksimnak



Ha felértékelsz köszönöm!

2010. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lemeríteni sőt még 16 óráig sem kell tölteni! A Li-ion aksikat gyárilag formázzák így azt neked nem kell! Memóriaeffektje pedig nincsen szóval nem kell teljesen lemeríteni ahhoz hogy tölthess rá! Sőt ezeknek az nem tesz jót ha teljesen lemerítik! 25%-ig lemeríted és már lehet tölteni de az aksi hosszú élete érdekében nem szabad 5% alá engedni!

A többieknek pedig akik nem ezt mondják: rosszul tudjátok, a techbázison utána lehet olvasni!

2010. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bp1985 ***** válasza:

"1 év és valamit javítani kell majd rajta. "


Nem is kell annyi. Van olyan, amit kihozol, és már viheted is vissza.

2010. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fkris ***** válasza:
Egyetértek az utolsó 2 hozzászólóval!
2010. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem kell teljesen lemeríteni!!!!

Amugy meg hülyeség az hogy nem bírja sokáig és viheted csináltatni nagyon jó kis telefon amugy meg minden gyártásba vannak gyári hibás készülékek!!!!nem törvény szerű hogy elromlik!!

2010. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!