Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincs a telefonomon tv...

Ha nincs a telefonomon tv kimenet attól még van rá bármilyen mód hogy kivetítsem a képét a falra?

Figyelt kérdés

Próbáltam már egy nagyítóval és viszonylag látszott is csak az a probléma hogy a telefon kijelzőjének elég kicsi a fényereje!

Ötletek? (házilag elkészíthető)


2010. nov. 24. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Házilag egy webkamera a telefon elé vagy a telefon a webkamera elé.

A kamera képét továbbíthatod monitorra, kivetítőre.

2010. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen telód van?

Már sok típushoz lehet kapni olyan kábelt ami a rendszercsatlakozót tv-hez alkalmas csatlakozóra alakítja át!

2010. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nokia 6120c

láttam már PDAhoz olyan microSD kártyát amivel tv kimenetet lehetett rá varázsolni de ez symbianos

2010. nov. 24. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

valamelyik a kettő közül jó a tiedhez is(nincs feltüntetve de kérdezz az eladótól), ha tévedek hasonlót kell keresned!

2010. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mint mondtam nincsen tv kimenete!
2010. nov. 27. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kábel esetén nem kell tv kimenet!Épp ez a lényeg!

Normál rendszercsatlakozóból ad tv-jelet.

Pl::Nekem Lg Kp502 van. Sehol sem írják hogy tudja a tv-kimenetet.Beszereztem egy ilyen kábelt és tv-n nézem a videóimat!

2010. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kizárt! Ahhoz hogy a tv-re ki tudjam küldeni a telefon jelét kell kimenet! Attól hogy van jack csatlakozóm az nem jelenti azt hogy a kimenő audió jelből videó jelet fogok tudni csinálni!

Ne haragudj de ezt ne hiszem el

2010. nov. 27. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy nem hiszed el. Legegyszerűbb ha a kivetíteni kívánt adatot lemented a számítógépre. Ha a teló képernyője kell, akkor kamerás írásvetítő, vagy egy rendes kamera, másképp nem fog menni
2010. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!