Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonom van és...

Iphone telefonom van és szeretnék rátenni játékokat, alkalmazásokat. Először mikor megpróbáltam kitörölt róla mindent. Hogyan tudnák úgy rátenni dolgokat, hogy ne töröljön le semmit?

Figyelt kérdés
Amikor rákattintok, hogy alkalmazást szeretnék hozzáadni ezt írja ki: Are you sure you want to sync apps? All existing apps and their data on the iPhone "xxx" will be replaced with apps from this iTunes library. Hogy kerüljem, kapcsoljam ki?
2010. nov. 25. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
iTunes lényege a szinkronizáció, ami azt jelenti, hogy mindkét oldalon egyenlővé teszi az alkalmazásokat, zenéket, képeket. Többek között ezért nem lehet több telefonnal használni ugyanazt az iTunes-t
2010. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy egyenlővé teszi, de most van rajta két játék amit wifin keresztül szedtem le és ha az itunes-ről szeretnék rátenni kifogja törölni?
2010. nov. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!