Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile mobilnet WTF?!

T-Mobile mobilnet WTF?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt 24 órában kötöttem szerződést a magentával, ECO díjcsomagot kértem és most akcióként járt hozzá 500MB ingyen mobilnet. Nagyszerű neteztem is este vele eleget, erre ma nézem több mint 40.000Ft-os aktuális egyenleg! Hát persze írtam a T-Mobilenak, mert gondolom itt arról van szó, hogy az ingyen 500MB aktiválása előtt neteztem (reggel jött az aktiváló SMS, de ezt nem mondták a T-Pontban). Szóval az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor el szokták engedni ezt a díjat vagy fenyegetőzni kell a GVH-lal és a NFH-lal?


2010. nov. 26. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te abban a több oldalas valamiben ezt aláírtad, más dolog, hogy megtévesztő. Próbálj értelmesen beszélni velük, ha nem megy akkor mehet a fenyegetőzés
2010. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kötöttem ilyen szerződést és rajta van a papíron, hogy mennyi időn belül aktiválódik.72 óra.

Aláírtad a szerződést. Ha GVH vagy NFH vagy akárkivel fenyegetőzöl még ők majd az arcodba nevetnek, hogy miért írsz alá úgy bármit, hogy el se olvasod. (Tudom én se olvasok el mindent).

2010. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki szerződést köt elolvasás nélkül, sikeres nem lehet.
2010. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
T-Mobile ügyfélszolgálat nagyon készséges volt, természetesen elengedik a felmerült költségeket.
2010. nov. 28. 13:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg átolvastam minden szerződést, persze utólag, de nem volt bennük semmi a promóciós csomagról.
2010. nov. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!