Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szavazzatok! Nokia C7 --...

Szavazzatok! Nokia C7 -- nokia N8 -- nokia N97 mini-- IPhone 4? Melyik lenne a legjobb? Persze ár-érték-tudás arányosan?

Figyelt kérdés

Most szeretnék készülékváltással új telcsit venni, valami okosat de szép is legyen:))

Válaszotokat előre is köszi: 33/L


2010. nov. 26. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Iphone 4

2. Nokia N8

3. Nokia N97 mini

4. Nokia C7


viszont azt is oda írtad h ár-érték-tudás szerint szóval samsung galaxy s, iphone nem ér annyit. (ne dőlj be a sok hülyeségnek h sz*r)

2010. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fkris ***** válasza:

Háát én a C7-et és a N97mini t felcserélném ,mivel más rajta az OS de a többi maradna.

De én nem vennék 200e Ft ért telefont....

Akkor már inkább:


1:N8

2:Iphone4

3:C7

4:N97 mini

2010. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a véleményeteket! A mobilarena oldalán olvastam végig a termék összehasonlításokat. Azt írták h a nokia C7-ben ugyanaz a processzor mint az N8-ban, egyedül a kameráját csinálták gyengébbre, de a dizájn nagyon jó.

Illetve általában szidták a Nokiát, mivel nem volt képes még az N8-ban sem nagy fejlesztésekre a symbian 3-as os-vel... réginek és bonyolultnak írta a menüjét, és nem túl felhasználóbarát.

És igen! folyamatosan a Samsung Galaxy s-el hasonlították össze, hogy milyen jó és felh. barát alkalmazásai vannak és látványos stb...

Kb a nokia C7 és N8 egy árban van...És szeretnék én iphone 4-et venni, de az a közel 200 ezres ár... túl sok érte. Egyszerűen egy jó érintőképernyőst telefont szeretnék.

Amúgy lehet ezekben a netes webáruházakban bízni? Merjek ott telefont venni?

2010. nov. 27. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

iPhone 4 egyértelműen.Hogy lenne már jobb az N8?A régi bukott/elavult symbian op.rendszerrel?Hiába "^3",akkor is :)

A többi meg...ugyan már.Árnyéka sincs még a 2G-s iPhone-nak sem.

2010. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fkris ***** válasza:

Utolsó:Köszönjük, Apple fanboy.

A 2G-ben a 3G sincsen benne, nemhiába 2G, a többibe bőven benne van ez a dolog, kamerában a Nokiák a nyerők, a 2G-t szene-szét alázzák.

Az egyetlen pozitívuma az iPohne 4-nke az, hogy sok az alkalmazás.A 150-200e-es ár az iPhone.ért túl sok, annyit bőven nem ér meg.

120 ért bőven megéri az N8.

2010. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!