Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Orange Boston? Vélemény? Jó...

Orange Boston? Vélemény? Jó telefon?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy Magyarországon lehet-e kapni,de itt Szlovákiában igen. Esetleg ha valaki tud valami elrettentőt vagy épp ellenkezőleg,kecsegtetőt mondani róla,megköszönném.
2010. nov. 27. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért nagyon jó. ekkora kijelző csak felsőkategóriában volt eddig. és eléggé gördülékeny, ahogy néztem youtube videókat. mo-ra egy kiherélt, szériahibás (pixelhibás kijelző, kevesebb ram/rom) változat került be zte blade néven.
2010. nov. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

@01:30

Csak az a gond, hogy a ZTE Blade megfelelője nem a Boston, hanem a San Francisco...

2010. nov. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem csunya, és egyik ismerosomnek nagyon akadozik :/ en vmi mást vennék..
2010. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én kb. egy hónapja vettem itt Szlovákiában és nagyon meg vagyok elégedve. Már frissíteni lehet 2.1-es androidra és abszolút nem lassul le tőle, talán még gyorsabb is lett, nem tudom hogy akadozhat valakinek. Nagyon simán fut rajta minden :)

Ilyen áron NAGYON jó telefon csak ajánlani tudom. Nagyon jó vétel volt nekem 120€-ért 8GV-s memóriakártyával :)

2010. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
minden esetre megvettem.. eddig csak annyi problemam van vele,hogy b*szik a kuldozgetesnel .. blútút:@..lehet én tudatlansaaagom,de semmit nem tudok fogadni .. s.o.s. segitsen valali ..nem lassu egyebkent.most is wifirol nyomom:) ... szerintem nem csinal jo kepeket es nincs rajt magyar nyelv.egyebkent jo telefon .... koszi emberek!
2010. dec. 14. 23:58
 6/8 anonim válasza:
Hát igen a fényképek nem a legszebbet, de mit vártál autofókusz nélkül :) És hogy lehet az, hogy BT-n nem tudsz fogadni?? nekem simán megy.. meg se találják a telódat ??
2010. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát ja..a bluetooth...1.6os android on nem megy...vagyis "megy" ugyanis mint progi megy meg meg is találnak csak nemtudnak kapcsolatot létesíteni...én is vagy 3 honapja vettem Boston-t..én csak dícsérni tudom...de ez alatt a kozel 3 honap alatt még MINDIG nem jottem rá hogy lehetséges-e a mem. kártyára telepíteni VAGY csak a teloéra..ez az ami érdekelne.. :) további szép napot
2010. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pajtiiiii válasza:
Szuper teló ennyi pénzért. én már raktam rá 2.1 es androidot és minden megy rajta. Csakis ajánlani tudom
2011. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!