Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenhol azt olvasom, hogy...

Mindenhol azt olvasom, hogy manapság nem érdemes nem Androidos telót venni. De könyörgöm, valaki magyarázza el, hogy mi is az tulajdonképpen? XD

Figyelt kérdés

Jó, tudom, most majd kapok egy csomó oltást. "Keressé vissza..., Azé' mee' hülye vagy" stb. De most tényleg. Például itt vagyok én:D Ami fontos a telefonban: nagy kijelző, wifi, baromi jó zenelejátszó szoftver. A játék az annyira nem.. Úgy sincs isőm, akkor már inkább filmet nézek.

Szóval. Szükségem van nekem Androidos telefonra?:D

Azért kérdezem, mert új telefont veszek vmelyik nap, és amikor mondtam a barátom, hogy LG Arénát((zárt operációs rendszer)) akarok venni, mert jó meg olcsó, akkor lehülyézett. Azt mondta vegyek androidosat - például S. Galaxy 3-at, ami csak egy 10-essel drágább -, mert testreszabhatóbb, komolyabb játékokat lehet rajta futtatni stb. De mit jelent ez igazából? Miért sokkal jobb egy nem-androidos készüléknél?


2010. nov. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy "androidos telefon", nem létezik.

Az operációs rendszer neve, amivel a telefont ellátták "Android OS". (OS=Operating System magyarul operációs rendszer)

2010. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Android egy operációsrendszer. Legnagyobb előnye az AndroidMarket, ahonnan több 10000alkalmazást tudsz letölteni. Én is nagyon meglepődtem, hogy miket tud egy telefon (TV-t kapcsolok, megnézem mennyivel haladok, vonalkód alapján megállapítom mi a termék neve és hogy mennyi...............)
2010. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek is érdemesebb lenne Galaxy Spicát vagy Galaxy 3-at venni? (ezek közül melyik a jobb?)
2010. nov. 27. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért erőltetik annyira az Androidot mert jelenleg ez az egyik legelterjedtebb telefonos operációs rendszer. Egyszerűbben mondva olyan mint számítógépen az XP vagy a Linux stb. Mivel ez az egyik leggyakoribb OS ezért ennek az egyik legjobb az ellátottsága szoftverileg stb. Viszont szerintem nem szabad így beáltalánosítani, esélyt kell adni az új OS-eknek is pl.: Bada ami a Samsung Wave-ben található ahhoz képest hogy új OS nagyon jó, stabil és gyors szóval nem kell ennyire ráfeszülni az Android témára.
2010. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Galaxy 3 jobb, Spicán még a régi van.

De én ennyiért LG Optimust vennék, mert jobban tetszik :D

(amúgy galaxy s-em van, 2. vtam)

2010. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!