Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 tulajdonosok!...

Samsung Galaxy 3 tulajdonosok! Érdemes ilyen telót venni?

Figyelt kérdés
Pro és kontra, hajrá:D
2010. nov. 27. 17:37
 1/10 anonim válasza:
Nos én elgondolkoztam egy ilyenen, de egy kicsit után is nézek mielőtt megveszek egy telefont. Nekem egy vmi már elsőre nem volt jó, ha vizszintesből függőbe v. forditva rakod, eléggé lassú a telefon. Igaz egy nem egy Galaxy S, de azért lehetne gyorsabb is. Egyéb más funkciójával meg lennék elégedve. Engem csak ez az egy zavart benne mikor kiprobáltam.
2010. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem galaxy s-em van, néha lefagy vmelyik alakalmazás, más probléma nincs vele.
2010. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Itt most nem a Galaxy S a téma...


Szerintem nem éri meg a pénzét a Galaxy 3. Nagyon gyenge hardweresen. Inkább egy Galaxy Spicára nevezz be.

Nekem van Spicám és Galaxy S-em is. Természetesen a Galaxy S sokkal jobb, de nagyon szeretem a Spicát is. A Galaxy 3-at próbáltam, de nem fogott meg ennyire mint ezek amik most vannak.

2010. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azért gondoltam galaxy 3-ra, mert azt már tudom frissíteni android 2.2-re, ami erős érv:) Az meg válságos, hogy Spicához lesz-e frissítés...

Ez gyenge érv?

Amúgy a galaxy s nálam tényleg nem téma, mivel arra nincs pénzem:S

2010. nov. 28. 13:30
 5/10 anonim válasza:
én a héten kaptam egy galaxy 3-at és nagyon tetszik.Szerintem sokat tu és gyors is.
2010. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem Galaxy 3-am van,és szerintem egyáltalán nem lassú,pedig már jó pár dolgot rápakoltam,és egész szép is a teló is,én csak ajánlani tudom :D
2011. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ja és ez al elsőnek szól!

Ha lassú a teló amikor elfordítod 1 nagyon kicsir rázd meg és egyből betölti

2011. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KisKujon válasza:

Úristen hátti nagyon agyhalottak vagytok telefonok terén!!

A Samsung Galaxy S3 neked gyenge hardveresen?

Már többmint egy éve piacra dobták demég top5 be mindig bennevan

Meg android 2.2re frissíteni XDD ezen meghaltam

ALAPBÓL 4.0.4 VAN RAJTA, ehhez már tehetség kell komolyan

Meg ha esetleg veszel telefont utánakéne nézni mit tud..

2013. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem S3, sima 3.
2013. jún. 16. 20:42
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdés már 3 éves :))
2013. jún. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!