Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fontos jailbreakelni az...

Miért fontos jailbreakelni az iphone-t? Mit veszítünk, ha nem törjük fel?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ehhez a jailbreakeléshez, de mindenki ezt emlegeti, hogy ha nem törjük fel semmire sem jó stb... Mit nyerünk, ha feltörjük?
2010. nov. 28. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nyered, hogy tudsz ingyen az itunes kikerülésével programokat, és játékokat tenni a készülékre, valamint az apple által eredetileg nem támogatott funkciókat is lehet használni :)
2010. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem... Tehát nem csak olyan programokat, amiket az app store-ból töltöttem le. És mi van a zenékkel? Rátehetek olyanokat feltörés nélkül, amik a gépemen vannak?
2010. nov. 28. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz egyáltalán nem kell semmiféle változtatás az iphone-on. Az mp3-akat alapból viszi 320 kbps-ig biztosan. Ezenkívül rá lehet rakni:


- AAC (8 - 320 Kbps),

- védett AAC (iTunes Store-ból),

- HE-AAC, MP3 (8 - 320 Kbps),

- Audible (formátumok: 2, 3 és 4, Audible Enhanced Audio, AAX, AAX+),

- Apple Lossless,

- AIFF és

- WAV


hangformátumokat is. Én ezekből csak a mp3-at, meg ha jó minőségre vágyok az apple veszteségmentes formátumot használom (alac). A zenéket iphone-ra itunes-al lehet rárakni, úgy hogy amikor összekötöd a géppel megnyitod az itunest és a kívánt zeneszámokat egyszerűen áthúzod az iphone-ra azokat egyből leszinkronizálja és utána hallgathatod őket :)

2010. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!