Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy fiúnak jó...

Szerintetek egy fiúnak jó ajándék egy Sony Ericsson XPERIA X8-as telefon? Vagy a fehér szín miatt inkább lányos?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Passzolom, hogy fiúnak jó e de én nő vagyok minden esetre és olyanom van:) bár én sose néztem mi is számít fiúsnak avgy épp lányosnak. Nő létemre ha egy feet telefon tetszik meg azt is ugyan ugy megveszem.
2010. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Örülök neki hogy egy nő válaszolt rá, így legalább tudom már azt is hogy végülis a szín nem olyan fontos tényező abban hogy fiús vagy lányos egy telefon.
2010. nov. 28. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a fehér is Fiúnak:D
2010. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább válasz más színt de a fehér is teljesen jó..és az X8 egész jó teló..lehet énis olyat veszek..18/F
2010. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak érdekelt a dolog, mielőtt megvettem volna.
2010. nov. 28. 15:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy csak fehérben kapható még az Magyarországban. Olvastam és láttam is hogy van fekete is, de azt nem lehet tudni hogy mikor lesz kapható.
2010. nov. 28. 15:46
 7/7 anonim válasza:
Egyik fiú osztálytársamnak is ilyen van, fehérben ;)
2012. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!