Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson xperia x10...

A sony ericsson xperia x10 mini pro mennyire jó telefon? Ilyet kapok karácsonyra. Akinek van ilyen mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
22/L
2010. nov. 28. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan nincs, de unokatesómnak van, és tapasztaltam.

Hát elsőnek is remélem nincs nagy kezed és nagy ujjaid, mert tényleg nagyon mini. Nekem 15évesen már nagyok ahoz az ujjaim hogy ilyen kis vacakkal tudjak telefonálni meg ilyesmik. Egyébként nem egy rossz telefon, de a kis mérete nem nagy ujjakhoz való. Én tényleg nem tudom normálisan kezelni, de unokatesóm(11 éves) neki pont rá áll a keze, és tetszik neki, szereti.

Nem mondom hogy ne vedd meg, mert jó telefon, de ha nagy ujjaid van akkor szívni fogsz vele :D

2010. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jó csak ahogy a képeken láttam elég pici
2010. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostmár mind1 mert nem azt kaptam hanem samsung galaxy 3-at. Nekem furcsa átszokni az érintőképernyőre, de majdcsak megszokom.
2010. dec. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!