Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné várni, vagy vegyem...

Megérné várni, vagy vegyem meg karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az iphone 4 (légyszi most ne szidjátok a telefont). De 2011 júniusában már bemutatják/leleplezik az iphone 5-öt, ami valószínűleg jövő karácsonyra megjelenik, vagy később.

Szerintetek várjam inkább meg az iphone 5-öt, vagy vegyem meg most a 4-est?


2010. nov. 29. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem érdemes várni mert mire lehet kapni az 5öt MO n akkora már kint a 6 is meg fog jelenni tehát mindgi meg fog jelenni újabb tehát nem érdemes várni mert akkor az ember várhat pár évet szerintem vedd még most a t-moble ban ha jól tudom 150-160 körűl van a 16 GB s és szerintem aki leszólja nme ért hozzá jó telefon mondjuk az is más hogy a HTC feleannyiért árulja a HD2 őt ami jobb de ez is más jó a ájfon.



Ha felértékelsz azt köszönöm!

2010. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megy az zöld kéz! Köszi, hogy nem szóltál le!! A legtöbb válaszoló oltogatja a kérdezőt, meg beszól neki, hogy milyen sz''r stb... Pedig szerintem nem. Nekem még nem foz ájfonom, de mindig is nagyon tetszett! :) Igen, a HD2 is nagyon jó, de valahogy az iphone, az iphone... :)
2010. nov. 29. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:

megpróbálom nem leszólni :)

Szerintem vedd meg most a iphone 4-et, frissitések nélkül is lehet élni, szóval ne foglalkozz azzal lesz már nála újjab.

2010. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!