Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egy nokia...

Tegnap vettem egy nokia n97-et de amikor letöltöttem hoozán a szoftverfrissítést és azt írja ki hogy ez a program nem kompatibilis a telefonnal. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
és még lenne egy olyan kérdésem hogy ha az internetben akármire rámegyek akkor miért csak a wapot ajánlja csak fel és a wifit nem ://
2010. nov. 30. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg figyelmesen, betűről betűre, altípusra, hogy jó szoftvert akarsz-e rátenni.

WiFit valószínűleg azért nem ajánlja fel, mert nincs elérhető (ráadásul szabadon használható) AP a közelben.

A WiFi komunikációhoz kb. 50m-en belül (inkább 25) kell elérhető hálózatnak lenni.

2010. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy töltöttél le hozzá frissítést? Ovi Suite-on keresztül, vagy mi? Ha Ovi Suite-ot megnyitod, csatlakoztatod a telefont, akkor kiírja, hogy jelenleg milyen verzió van a telón, és hogy van-e újabb, vagy akarod-e újratelepíteni a meglévőt.


Internetnél elméletileg fel kell kínálnia az opciókat (wifi, wap stb) de ha nem teszi, akkor a beállítások - kapcsolatok - célok - internet menüben a wifid legyen 1-es prioritással. Persze nem árt előbb összepárosítani a telód az otthoni hálózatoddal.

2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
van elérhető wifi a házban az igaz hogy kódolt de a kódot megadtam neki a wifi-varázslóban. Az alkalmazásokban van olyan hogy szoftverfrissítés onnan le lehet tölteni.
2010. nov. 30. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:

16:27-es vagyok. Szóval a V22.0.110 szoftververzió a legfrissebb. Most rá is kerestem, azt írja nincs frissebb. :)

Szóval akkor próbáld gépen keresztül, adatkábellel. OTA-n keresztül még sosem frissítettem, nem tudom a módját.


Amikor a wifi hálózatod beállítottad, akkor kiírta, hogy hozzáférési pont mentve? Céloknál ott figyel a hálózatod neve?

Úgy is csatlakozhatsz különben, hogy főképernyőn megérinted az akku ikonja mellett, aztán WLAN keresés, kiadja a tied és böngészés indítása.

2010. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
okés megpróbálom kábellel. Pontosan úgy van ahogy mondod... a wifi beállításoknál elfogadta alapértelmezettként.viszont ha rámegyek akármilyen honlapra akkor is a wapot ajánlja csak akkor tudok a wifire csatlakozni ha a kapcsolatoknál csatlakozok és ott "webböngészés indítása"-ra rámegyek akkor onnan megy. Viszont nekem eddig 5800-m volt és az kivé53ű nélkül ha netet használtál akkor megkérdete hogy wap/wifi/egyéb és hogy ilyen itt nincs?
2010. nov. 30. 16:54
 6/10 A kérdező kommentje:
kivétel*
2010. nov. 30. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:

De, alapból rákérdez, hogy mivel akarsz csatlakozni. Wifi a felugró kis ablak "Internet" menüpontja alatt szokott lenni, ha jól emlékszem. Nekem is 5800 volt előtte amúgy. :D

Különben én töröltem minden hozzáférési pontot, mert a widgetek generálták nekem össze-vissza az adatforgalmat, szóval csak a WLAN-t hagytam meg és a böngészőben (Opera és a gyári) beállítottam, hogy csak wifin csatlakozzon. Ugyanezt tettem az e-maileknél.

2010. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kivétel*
2010. nov. 30. 17:03
 9/10 A kérdező kommentje:
értem köszi a sok infót :)
2010. nov. 30. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de nyomhatnál rám egy zöldet. :P
2010. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!