Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni,...

Telefont szeretnék venni, akár használtan is kb 15e-25e közt. Wifi mindenképp szükséges. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

wifivel rendelkező telefon Kártyás csomagban 50 ezertől kezdődik.


előfizetésben 0 forint kezdőrészlettel elvihető.


de sztem ha csak "ennyi" igényed van, akkor az ügyfélszolgálaton szívesen segítenek rajtad.

2010. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék előfizetést... Az már van, csak teló kell...
2010. dec. 1. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor válts készüléket, de akkor hosszabítod a hűségidőt
2010. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hello!

Használtan nagyon sok telót kapsz ennyiért, amiben van wifi. sony ericsson w705, w715, w960; nokia N78, N80, N82, N95, 5530; samsung monte... így hirtelen ennyi jutott eszembe. Én egy vodafone 845-ös telót használok most, 31 ezer kártyásan, használtan 23-24 ezerért kapsz 1-2 hónapos makulátlan állapotút. ezt nagyon ajánlom, android 2.1-es rendszert használ(tehát wifi,gps,bluetooth, 3,5-ös fülhallgató kimenet, 3G adott), és nagyon olcsó. persze ennyiért műanyagot kapsz, kisebb kijelzővel és nagyon kicsit lassabb processzorral... de valamit valamiért nem?

Jah, t-mobilnál most kezdték el forgalmazni a ZDE Blade nevű készülékét 36 ezerért, sztem 1-2 hónap múlva 25ért megkapod használtan, szintén android 2.1-es... Esetleg kapsz egy LG Arenát 25-ért kicsit kopottan, de én azt a telót nem ajánlom, mindig csak a baj volt vele nekem is és sok más használónak is. Ha pedig a függőséggel lenne gond, használj turbo sim-et.

hardverapro.hu-n nézegess a mobilok között, elég sok hirdetést adnak fel mindennap.

Remélem tudtam segíteni :)

2010. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűségidőt még mindig nem szeretnék hosszabbítani, kártyám már van előfizus...és jó. Utolsó válaszolónak köszönöm, de ha még tudsz válaszolni, kérdezek... Symbian-os készülékekről mi a véleményed? Én most egy Nokia e51-el szemezek... 25-ért láttam használtan...ez szerintem elfogadható.
2010. dec. 1. 12:13
 6/6 anonim válasza:
Csak szubjektív véleményt tudok mondani a symbian-ról, nekem nem jött be. Hajlamos a lefagyásra, újraindulásra, és szoftveres hibák gyakoriak voltak nálam, de persze ez telefon függő. Nekem nem jött be, és sokan szidják a szoftveres kehéi miatt... Az E51 nagyon jó telefon, viszont 25-ért ne vedd meg, annyit nem ér, max 20at jó esetben, szép állapotban tartozákaival. Viszont nem ajánlom, ha arra kell a wifi mert böngészni akarsz a neten, nagyon kicsi a kijelző és úgy nem túl élvezetes.. e-mail szinkronizációra, email olvasásra viszont megfelelő lehet.
2010. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!