Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! A tegnap vett Nokia C7....

Üdv! A tegnap vett Nokia C7. -em nem csatlakozik az Ovi áruházhoz?! Csináltam egy Nokia fiókot is, letöltöttem az áruházat amit kért, és azt írja ki, hogy a kapcsolat nem jött létre.

Figyelt kérdés
Ez, wifin keresztül lenne. A normál WAP-on működik, csak az úgy mégsem az igazi. Pedig, tudom, hogy a wifin is kéne, hogy működjön.
2010. dec. 4. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem megy,mit irt ki miért nem?rá katintottál a wifi keresésre?
2010. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, rákattintottam a wifi keresésre, meg is találta amit kellett, kapcsolódott is ahhoz a hálózathoz! Ezután remegyek az Ovi áruházra, tölt utána gy picit, és kiírja, hogy nem sikerült csatlakozni a szolgáltatáshoz. És ez csak Wifin. Nem lehet, hogy valami beállítás probléma van szerinted?
2010. dec. 4. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
fúú nem tudom xD sajnálom.
2010. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 atyesz74 válasza:

Sziasztok.

Nekem is ez a problemam van a c7-el hogy nem tudok csatlakozni az ovi aruhazhoz


Segitsetek

2010. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nokica válasza:
Nekem is ugyanez a problémám a Nokia C7emmel...
2010. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom! A Beállításokban be kell állítani, hogy wifire kapcsolódjon ne pedig a WAP-hoz, és prioritást is be kell állítani. Ez egy helyen van, mégpedig a céloknál. Pontosabban nem tudom, nincs nálam a telefon...

Üdv

2010. dec. 27. 11:07
 7/7 atyesz74 válasza:

megkernelek hogy ird le pontosan hol kell bealitani ezeket.

Koszonom

2010. dec. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!