Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell egy telefont...

Hogyan kell egy telefont itthon kikódolni, azaz függetleníteni?

Figyelt kérdés
Még sose csináltam ilyet, sőt bevallom életemben először hallottam erről az "eljárásról" xD pedig már 18 éves vagyok, kérlek ne nézzetek le emiatt, de hát én is emberből vagyok:P azt szeretném tudni, milyen program kell hozzá, honnan lehet lehetőleg ingyen letölteni, és mit is kell csinálnom! ha valaki tudna segíteni elmondom a telefonom típusa: Samsung L760v a válaszokat előre is köszönöm!
2009. jan. 18. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a módszert ismerem (és csináltam már): neten vannak olyan oldalak ahol beírhatod a telefonod IMEI kódját és a szolgáltatód nevét. Erre kapsz egy kód sorozatot amit bepötyögsz a telefonodba és ha szerencséd van sikerült hálózatfügetlenné tenni. De ez nem garantált, mindneki a saját felelősségére csinálja, mert lehet, hogy nem jó a kód és olyankor a kisebb kudarc, hogy nem sikerül függetleníteni és marad az az egy szolgáltató akinél vetted a telót, a roszabb, hogy még azzal sem fog működni.
2009. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! és tudnál nekem ilyen oldalt/oldalakat mondani?:P nagyon megköszönném:) és neked sikerült? mert azt írtad hogy te így csináltad:P:)
2009. jan. 18. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kódbeírásos függetlenítés már jó ideje nem működik az újabb típusú telefonokat még műszerésezk sem tudják sok esetben -vagy csak nagy rizikóval- függetleníteni.


Általában amúgy ehhez kell egy hardwer kulcs, és software, aminek az ára 20-50 ezer között mozog, de ezek sok telót támogatnak és a nyitásuk ezekkel garantált.

2009. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
beviszed egy mobilboltba..ott megcsinálják.valahol feketén is vállalják, az jóval olcsóbb..én eddig mindig úgy kértem.
2009. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és meg hozzátenném, hogy az újonnan gyártott telefonoknál igenis működik a kód beírásos függetlenítés, persze nem ingyen és nem is olyan drága és ami a legjobb a dologban, hogy online intézheted pár percen belűl megoldhatod. A fenti linken erről is találsz információt. Sok sikert
2013. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pityer gaborne válasza:
hogylehet T-MOBILOS SAMSUNG WARITUR2 TELEFONT KI FUGETLENITENI OTHONROL A SZÁMITO GÉPRÖL
2013. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!