Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 jó teló? Nekem az a...

Nokia N8 jó teló? Nekem az a bajom vele hogy nem qwerty billentyűzetes, és Symbian op. Rendszer van benne. Milyen qwertys, jó op. Rendszeres telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. dec. 5. 15:00
 1/5 anonim válasza:
nokia n97 vagy nokia n900
2010. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
n97 egy szaar sajnos, pedig először azt akartam, n900on gondolkoztam. Köszönöm a válaszod, ment a pont!:)
2010. dec. 7. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nokia n900-as az tenyleg nem rossz. Bar mondjuk a nokia n8-asnal csak az Iphone 4-es jobb!
2010. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondod hogy miben?

Mert rohadtul nem mindegy h mire használja az ember, pl iphonon főképernyő sincsen, plusz gyenge az antenna, és ha itt tartunk n8ban meg van jó kamera, az iphone meg gyorsabb, de szerintem nem lényegi kérdés, hogy 0,3 másodpercel hamarabb tölt be, döntse el mindenki h mire van szüksége én pl. meghülyülnék az iphonetól, a kötöttségek miatt, ez persze nem azt jelenti hogy senkinek sem jön be..

2011. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az iphone gyenge antenna.

Na ez nem igaz.

Ez egy szoftverhiba volt ami az előző készülékekben is benne volt. Csak mivel a 4-esnél változott az antenna helye ezért volt érezhető ez a hiba ennél a készüléknél és a többinél nem.

2011. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!