Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én egy érintős és Qwerty...

Én egy érintős és Qwerty billentyűzetes telefont. A t-mobile vairy text 2-t találtam. Lehet még ilyen telefont kapni valahol? Mert a t-mobile oldalán már nem rendelhető.

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ott nem, akkor valószínűleg sehol. De ajánlom figyelmedbe az Xperia X10 Mini Prót. Az is érintőkijelző + Qwerty billentyűs.
2011. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szellőkekönyv8 válasza:

Próbáld meg megmézni a Vaterán! Ott lehet, hogy használtan kapsz ilyen telót. Ajánlom figyelmedbe az alábbi Qwerty billentyűzetes telefonokat: HTC Desire Z (nem magyar nyelvű, de sokat tud, mint ugyebár az összes HTC), a sonyt már az előbb írták, Nokia c6, Lg GW620 (nagyon olcsó a nokia és az Lg)

Remélem, tudtam segíteni!

2011. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!