Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy szülömnek pénztartozása...

Deniel17 kérdése:

Ha egy szülömnek pénztartozása van a Molbiltelefon társaságoknál ( T-mobile, Vodafone ) akkor tud venni feltöltőkártyás telefont?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék egy nokia 5230 navi telefont...
2010. dec. 7. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, tud. Csak előfizetéssel nem megy ez esetben.
2010. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.....azt amugy én is tudtam hogy előfizetéssel nem megy..
2010. dec. 7. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül.
2010. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Tudni tud, de a tartozásukat be fogják hajtani. Inkább azt törlesszék, és akkor nem lesz semmi gond.
2010. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolsó:Nem ez volt a kérdés nagyokos.Tudja a kérdező, hogy be fogják hajtani!
2010. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Köszi, megértettem, nem vagyok hülye. Csak tudod, sokan vannak úgy, hogy minek fizesse be, úgy sem hajtják be. Sőt, ismerek cifrábbat. Ember tartozik 1,6 millióval a Telenor felé, lejelentette magát a kapcsolatán keresztül hajléktalannak. Így nem tudják behajtani, mert nincs jövedelme.
2010. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jól tette.pofátlanul sokat kérnek ma már azért is ha levegőt veszünk.Aki talál kiskaput:hajrá!
2010. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bp1985 ***** válasza:
Ja, és ha neked tartoznának, akkor is ezt mondanád, hogy jól tette?
2010. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem számolnék fel minden sz@rt mint ezek.Nekem is tartoztak már de ez nem ua.
2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!