Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor-os telóval lehet...

Telenor-os telóval lehet facebook-ozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Légyszi segítsetek! Egyik ismerősöm nem tud a telóján facebook-ozni. Telenor-os a telója, de attól még tudnia kéne nem? Csak neki fizetni kellene úgy tudom. én t-mobilos vagyok aztán ugye nekem ingyenes. Meg msn-ezni se tud rajta. Remélem vhogy meglehet oldani ezt:) nagyon én se értek hozzá csak segíteni szeretnék neki:DD a segítségeket előre is köszönöm! :)


2010. dec. 8. 22:11
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Ha felmegy a netre, akkor tud. Max nincs beállítva az internet neki. Persze nem ingyen tud facebookozni, hanem pénzért. Meg msnezni is pénzért tud.
2010. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A telefon típusától függ, hogy működik-e rajta az alkalmazás, nem a szolgáltatótól. Persze megfelelően be kell állítani.
2010. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!:)
2010. dec. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!