Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Debrecenben hol tudnak esetleg...

Debrecenben hol tudnak esetleg iPhone 3G-t frissíteni + függetleníteni és jailbreakelni? És kb. mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 05:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A debreceni IPhone törők vagyunk. Jelenleg sok dolgunk van, adja meg telefonszámát, később visszahívjuk.
2010. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt meg tudnád te is csinálni egyszerűenn, nézz be 1-2 fórumba meg youtube-ra
2010. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amerikai a telefon és mivel nem csináltam még ilyesmit, így nem szívesen kísérletezek vele. Ha magyar lenne, akkor megpróbálnám, mert sok hibát nem tehetek benne, max egy teljes visszaállítás és ott vagyok, ahol kezdtem. De így külföldi sim-et szerezni az aktiváláshoz, stb.. Inkább szakértő kezekre bíznám! Köszi a tippet egyébként! :)
2010. dec. 14. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!