Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SE Xperia x10 mini pro-ról...

A SE Xperia x10 mini pro-ról kérdezhetnék dolgokat? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok?

Pénzbe kerül a market?

A net mennyire jó?Megéri rá előfizetni a szolgáltatónál?Használható?


Tudom ,hogy picit sok de nagyon megköszönném a választ:)


2010. dec. 9. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

tapasztalatom nagyon nincs, csak láttam, hogy iszonyatosan kicsi, szóval szerintem körülményesebb, nehezebb használni netezésre és hasonlók


a marketen egyenlőre Magyarországon csak az ingyenes programokat tudod elérni


jó dolog a net, de szerintem a mai világban már egyre több helyen, a jövőben pedig már mindenhol lesz wifi...nekem pl suliban is volt mikor jártam, távolsági buszokon is van, benzinkutakon...én csak vettem itthonra egy wifi routert és kész...de én kb csak a market miatt, nekem annyira nem fontos, hogy az utcán sétálva is netezzek


mellesleg a minap vettem egy LG GT540 Optimust t-mobilenál mix díjcsomagban és elvileg jár február 28-ig havonta 500mega net, de én még nem kaptam meg

2010. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm valászod!:)
2010. dec. 9. 11:07
 3/6 anonim válasza:

OFF: kedves válaszoló, akkor szerinted sem éri meg a szolgáltatónál előfizetni? van itthon wifim, sulimban is, meg ahogy említetted a távolsági buszokon is.

vagy a marketről nem lehet wifin keresztül letölteni?

2010. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10:59-es vagyok


dehogynem lehet...ha van wifid ingyen töltesz marketról is és ingyen netezel bármikor de természetesen csak otthon, illetve ahol van wifi...ha számodra elég, hogy csak ezeken a helyeken tudsz netezni, akkor felesleges előfizetni...nekem ez így elég...de természetesen jó dolog lenne, ha bárhol tudnék netezni vagy pl kocsiban gps-hez is általában kell vagy olyan programokhoz mint pl a layar...de nekem eddig nem volt rá szükségem

2010. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

köszönöm a válaszod.

kérdező: amúgy rengeteg kérdés van x10 mini proval.

én is gondoltam rá, hogy veszek egy ilyen telefont, de sokan rosszat írtak róla :S pedig nagyon tetszik

2010. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó: tudom utána kerestem csak rá:)

nekem annyira megtetszett ,hogy ilyet kértem karácsonyra...

2010. dec. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!