Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerűen nem tudok dönteni!...

Egyszerűen nem tudok dönteni! LG GS290 vagy Samsung S5230? (többi LENT! )

Figyelt kérdés
BOCSI! Tudom, mér rengetegen kérdezték, de mindig vegyes a vélemény. PLS ÍRJÁTOK MEG H MELYIK A JOBB, ÉS MIÉRT, MERT MÁR NAPOK ÓTA NEM TUDOK DÖNTENI!!:S ELŐRE IS NAGYON KÖSZI MINDENKITŐL, ÉS AKI ÍR, ANNAK MEGY A ZÖLD KÉZ!!:D
2010. dec. 9. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Hánynom kell ezektől a kérdésektől ...
2010. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Egyik se. samsung s3370 jobb...

olvass mobilarénán tesztet róluk.s5230 mindewnkinek az vwn szinte.

2010. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Én most vettem Lg gs 290-et. Számlás előfizetés mellé nagyon olcsón megkaptam a Telenor-nál, hűség miatt még olcsóbb volt. 4600 ft-ot kellett fizetni, de adtak ajándékba 990ft lebeszélhetőséget, és 2x200 mb. ajándék netet. Szóval mindent összevetve qrvára megérte szerintem. Az ajándékok miatt gyakorlatilag ingyen volt a cucc. Bőven. Szóval én az olcsósága miatt választottam ezt. A mobilaréna tesztjét olvasva gyakorlatilag egy kategória a két készülék és szerintük csak a szimpátián múlhat a dolog. Szerintem pedig a Samsung 3.2 megapixeles kamerája lehet a döntő. Az mégiscsak több mint az Lg 2 megása. Egyszóval Samsung. De sok függ attól hogy melyiket kapod meg olcsóbban.

Üdv.

2010. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

a sok negatív vélemény miatt én nem mernék S5230-at

nehogy kifogjak én is ilyen hibás darabot

2010. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3%
egyik rosszabb mint a másik... momentán az s5230 a rosszabb. Ja és kösz nem kell a zöld kéz
2010. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!