Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó ez a telefon?...

Szerintetek jó ez a telefon? Amit tud az alapján, illetve esetleg véleményt arról is h milyen külsőleg. Aki ért hozzá az válaszoljon. Ha esetleg valakinek tapasztalata is van írja le nyugodtan.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. dec. 9. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Eléggé átlag telefon,de nem olyan rossz

Nekem kifejezetten tetszik a GOld kiadás

2010. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem. ez nekem nagyon tetszik, ilyet szeretnék venni. azért érdeklődök h érdemes e. h nem e rossz meg stb. igazából azt sem tudom h az értintő képernyős jobb e vagy a sima telefon. mert nem akarok 1 vagy fél év mulva telefont cserélni
2010. dec. 9. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éve ilyenem van. Szerintem az árához képest egy ügyes kis telefon. Ha nem zavar, hogy sok embernek van ilyene, nyugodtan megveheted.
2010. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem zavar h sok embernek van ilyen. :) engem csak az érdekel h megbízható legyen és jól működjön.
2010. dec. 9. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha vissza keresnél itt egy kicsit a kérdések és a válaszok között akkor rájönnél arra hogy hülyeségre készülsz. Nekem is ilyen van és hidd el hogy rosszul fogsz vele járni. De remélem majd még jönnek még válaszok és ők is azt fogják írni hogy SZAR! :S

Esetleg egy Nokia 5230??

2010. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

20:36 vagyok

Vannak kisebb szoftveres hibái, de ennyi pénzért nem zavaró. Viszont a szolgáltatóval vigyázni kell, mert úgy tudom, hogy a vodás és telenoros telefonokon csak macerásan, vagy egyáltalán nem lehet játékot telepíteni!

2010. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bp1985 ***** válasza:
Pont ma írta valaki, hogy meghalt a kijelzője ebbe a telefonba. Ne vedd meg. Keress vissza, le van írva, hogy elég sok a hibás benne, nem csak sw, hanem kijelzőügyileg is. Ébresztőórának, meg számológépnek drága.
2010. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bp1985 ***** válasza:
De megnézheted a netet, tele van eladó használt s5230-al. Nem véletlenül...
2010. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

értem. hát való szinüleg akkor ez a telefon nem lesz. olvastam én is h valaki nagyon sok hibát leírt róla. elment a kedvem is tőle.

am lenne még 1 kérdésem, de ez nem ide tartozik. ha vkit törlök facebookon az ismerőseim közül azt ő látni fogja? kiírja majd neki v vmi?

2010. dec. 9. 21:15
 10/13 anonim ***** válasza:

első vok, Kb 6 ismerősömnek van ilyene és senkinek nem volt még baja vele..

De am meg ha elromlik akkor ott a gari:)

2010. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!