Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telón van wifi?...

Danboi kérdése:

Samsung S5230 telón van wifi? Vagy WLAN? Egyeltalán mi a kettő közötti különbség? és én arra gondolok h ezen a telón tudok-e majd netezni wifin/WLAN-on keresztül ingyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:38
1 2
 1/12 bp1985 ***** válasza:
Nincs benne. És nem is tudsz belerakni. Bár abba a telefonba kár is lenne bármit belefektetni. Most akarod venni? Végigolvastad itt, hogy mennyire "megbízható, és jó" telefon?
2010. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát köszi az infót...káár...olyan jól néz ki pedig...nem nem olvastam róla még az infót itt, de mindjárt meg is teszem...köszi
2010. dec. 9. 22:49
 3/12 bp1985 ***** válasza:
Keresőbe beírod, hogy s5230.Nekem volt, meghalt. Bnőmnek volt, meghalt 4x a kijelzője fél év alatt. Samsung szerviz annyit mondott, hogy adja el. Én még szerencsére az első kijelzőcsere után eladtam. Ráadásul ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, eléggé buta, és lassú.
2010. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bp1985 ***** válasza:
Ja, és az enyém, ill a bnőméközött 2 év telt el. Mindkettő új volt, de ugyanazzal a gyerekhibával, ugyanazzal a touchwizzel adják még mindig ki. Lg megbízhatóbb, mivel az volt előbb, és a samsungnak gyorsan kellett valamit összehoznia.
2010. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van olyan s5230 amiben van wifi,de keresgélni kell,mert nem mindenhol lehet kapni!

Nekem volt olyan telefonom és imádtam...mondjuk samsung párti vagyok,de sajnos az enyémet ellopták. Most is érintőképernyős telcsim van és semmi bajom nincs vele!

2010. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

23:03-as vagyok


[link]


Mielőtt megkapnám,h hülyeségeket beszélek!

2010. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bp1985 ***** válasza:
Erről tudok én is, köszi. De, ilyet nagyon kevés helyen lehet kapni, bár a wifin kívül semmivel nem tud többet, és ugyanaz az sw, ill kijelző van benne.
2010. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi a különbség?


A WIFI az a wireless fidelity rövidítése, ami a wireless LAN más néven.

Szóval egyik kutya, másik eb.

2010. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
érdekes nekem már 2 éve ilyen telóm van és gyors és semmi baja nincs és nem is volt...
2011. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem meg jól néz ki,és nem lassú mobiltelefon.
2013. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!