Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonomon Svájcban...

Iphone telefonomon Svájcban is tudom-e használni a netet, illetve fel tudom-e tölteni az ottani hálózatról?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hálózatról fel tudod, azonban a net nem ajánlott magyar kártyával a költségek miatt.
2009. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
havi 2Gb van benne a havidíjban.. így is többlet költség lenne a net? (arra gondoltam hogy nem tudtam hogy Svájcban ugyanolyan-e a konvektor mint itthon)
2009. jan. 20. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
A konvektor nem/ nem nagyon használnak gázt/, de a konnektor igencsak. Rááadásul ahogy kiveszem, a t-mobile ikon díjcsomagod van, ami BELFÖLDÖN ad 2gb ot, külföldön + dijakat számít. Az, hogy pontosan mennyit, attól függ, h melyik kinti hálózathoz csatlakozol, de alkalmasint az előfizetés sokszorosa is lehet.
2009. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen gondban is voltam h konnektor vagy konvektor :$ :D köszi a segítséget!
2009. jan. 20. 09:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont wifire tudok csatlakozni ingyen?!
2009. jan. 20. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


pontos dijak.


Kint nem túl sok nyitott wifi van, pár plaza nyújt ilyet.

Egyébként a wifi spotok 99 % a védett...odakint.

2009. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Csak, hogy képben legyél:

A SwissCom hálózatán tudsz 3G-s szolgáltatásokat igénybe venni, ennek potom összege 3.000 Ft / MB (!), úgyhogy ezt a funkciót a telefonodon még véletlenül sem javaslom használni. A másik két hálózaton is érhető el mobilnet szolgáltatás, csak ott nincs 3G-s lehetőség, ott az összeg csupán 1.800,- Ft / MB-onként.

Videotelefonálással is csínján: A Swisscom hálózatából tudsz ilyet tenni csekély 900,- Ft / perc összegért.


A Wifi hálózatot viszont a hálózatüzemeltető feltételei szerint tudod igénybe venni. Tehát lehet, hogy jobban jársz, hogyha zárt, fizetős hálózatot keresel, és előfizetsz (15-30-60 percre, órákra, napokra stb.). Még az sem lenne ilyen horror ár.

2009. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!