Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilszolgáltatóm tud-e...

A mobilszolgáltatóm tud-e nekem adni híváslistát arról, hogy egy adott személlyel egy adott időintervallumban mikor folytattm telefonbeszélgetéseket, sms-eztem?

Figyelt kérdés
Fel kell hívni őket ? Mennyi idő, míg megjön ? Kiadják nekem ?
2010. dec. 12. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és kérdezd meg, hogy kiadják-e és mennyi idő alatt.
2010. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én régebben dolgoztam a Vodánál, ez még 2,5-3 éve volt, akkor úgy volt, hogy egy jelképes összeget kellett fizetni érte, és küldték a listát.

a havidíjasoknak hamar kiment, a feltöltőkártyásoknak 1 hónap körüli időbe telt. nekik nem is ajánlhattuk ezt a lehetőséget, csak ha ők kimondottan rákérdeztek/kérték, akkor természetesen nem lehetett letagadni.

egy adott időszakról/hónapról lehet csak kérni, és onnan neked kell kibogarászni az adott számot.

viszont úgy tudom, azóta bevezették, hogy a szám eléggé ki van takarva x-ekkel, szóval nem egyszerű rájönni a két számjegyből a teljes számra.

2010. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A t-mobil nekem még olyat is kiadott amit nem telefonáltam le.1 HÓNAP UTÁN LETILTOTTA A KIMENŐ HÍVÁSOKAT,MERT NEM FIZETTEM.ERRE KICSERÉLTEM az előfizetéses kártyát feltöltősre,de a számlák jöttek,a híváslistával együtt.A bíróságra olyan bizonyítékot(híváslistát) mutattak,amin a régi előfizetéses kártya száma volt rajta.
2010. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na, és mi lett, ki nyerte meg a pert?
2010. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
t mobil ,mert nem tudtam,hogy ezeket ki is ellenőrzi,ráadásul a hívott felek listájának ami ugye más szolgáltatónál is voltak , a szolgáltatók nem adták ki a bíróságnak ami bizonyította volna,hogy arról a telefonszámról abban az időben nem volt hívás.érezhető volt az elfogultság a bíróság részéről.Azt hajtogatták,hogy a számlázást szoftver készíti,és tévedhetetlen:)))csak az adatokat lehet mahinálni:)
2010. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amúgy ezek az adatok tényleg nincsenek tárolva, hogy egy-egy mobilszámra milyen számról érkezett hívás.

csak a kimenő hívások.


lehet, hogy egy kisgyerek a családból, vagy bárki, ha egyedül hagytad a telódat szórakozott, vannak ilyen esetek.

2010. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem,mert 1 hónap után le lettek tiltva a kimenő hívások.ezt nem tudtam bizonyítani.fél évig ugyan nem hagynak hívást indítani,ha nem fizetsz.
2010. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát jah, a havidíjas előfizetés erről szól, hogy tejelni kell minden hónapban, amíg le nem jár.
2010. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!