Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell iPhone 3G-ről...

Hogyan kell iPhone 3G-ről letiltani egy telefonszámot?

Figyelt kérdés
Egy nálam majdnem 2x idősebb srác megtudta a telefonszámomat (csak fogalmam sincs, hogy honnan, mert csak az osztálytársaim, barátaim és rokonaim tudják) és folyton hívogat. Mobilomat nem szoktam kikapcsolni (nem jöttem még rá, hogy hogyan kell), de egyszer iskolában szünetben felhívott..Legszívesebben tarkón lőném, már baromira idegesít. Valaki tudna segíteni?
2010. dec. 12. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

nem tudod kikapcsolni a mobilodat????


édes istenem.... neked is csak azért van ájfón hogy menőzzél, aztán használni meg nem tudod...

2010. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... NEM kértem az iPhoneomat. Apukám kint dolgozott Angliában, ott annyiba kerül mint itt egí Corby. Ez az iPhone a bátyámé volt, aki kapott egy újat, amit apukám kapott a cégétől, így megkaptam a bátyám régijét. Nem kell mindenkiben a rosszat látni. Iskolában se veszem elő, mert egyrészt minek, másrészt meg rámszálnának...De ítélkezz nyugodtan.
2010. dec. 12. 16:55
 3/9 Fkris ***** válasza:

Max a szolgáltató tudja letiltani a számot.

De én megpróbálnám lebeszélni a srácot a hivagatásról.

Ha nem megy, akkor a szolgáltató letilthatja azt a számot(ha jól tudom).

2010. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Már sokszor megmondtam neki, hogy hagyjon békén, nem vagyok rá kíváncsi, de továbbra is próbálkozik. A "régi" mobilommal le tudtam tiltani, nem tudott SMSt küldeni, hívogatni, aztán most, hogy kaptam új mobilt, rájött, hogy hoppá, megint hívogathat..De hogy mire jó neki, amikor nekem már ķurvára elegem van belőle.. -.-
2010. dec. 15. 19:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Fel se érem...
2010. dec. 30. 18:45
 6/9 anonim válasza:
Minél nagyobb,annál nagyobbat esik:) de ha nem megy akkor rúgjad le!
2011. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jogos. :D Amúgy rájöttem hogy kell letiltani a számát.
2011. jan. 7. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Rájöttél? ... Légyszi mondd el!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uhh sajnálom. :,,s De fel akartam tölteni a gépemre a képeimet a mobilomról, felismerte, hogy meg van törve, így teljesen tönkretette a mobilt, fejből pedig nem tudom. :s
2011. aug. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!