Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A wifiért télleg kell fizetni?

A wifiért télleg kell fizetni?

Figyelt kérdés

Olyat hallottam, hogy a telefonokolnál a wifiért kell fizetni havonként. Ez télleg ígyvan?

Főként tapasztalatok érdekelnek.


2010. dec. 12. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Basszus...

A Wifi egy adatátviteli technológia. Olyan mintha egy kábelt dugnál a telefonodba csak ez vezeték nélküli.

De mondhatjuk úgy is, fogd fel Bluetoothként. Azért sem kell fizetni se havidíjat se semmit.


Az már kérdés, hogy ha nincs ingyenes wifi hálózat a közeledben, amiről tudnál netezni, akkor:


- vagy fizetős wifit hazsnálsz, amiért az adott szolgáltató pénzt kér el

- vagy veszel magadnak egy wifi routert (igen ez is pénzbe kerül) és otthon megrendeled magadnak a netet (igen ez is pénzbe kerül) és akkor lesz magadnak "ingyen" wifid. AZért ingyen mert a wifit ingyen hazsnálhatod, de a net pénzedbe keról majd, feltéve ha te fizeted a netet.


Amúgy ezt a kérdést már 300x feltették...

2010. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy jó nagy adag f*szság.

Wifi az teljesen ingyenes, egy már meglévő netet "sugároz", és arra fel tud csatlakozni a telefonod, ha közel vagy.

2010. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Wifiért nem kell fizetned. Akár telefonról nyomod, akár gépről. Csak a netet kell fizetni amiről megy a wifi. De egy panelban annyi kódolatlan hálózatot találsz, hogy netre sem kell költeni :)
2010. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:54 vagyok.

Arra írtam, hogy f*szság, hogy fizetni kell érte, nem arra, amit az első írt.

2010. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:55


Újpest-en laktam egy panelban, és mindenki levédte a hálózatát, de az a jó, hogy digi alapból nem volt drága.

2010. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. dec. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!