Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Milestone vagy...

Motorola Milestone vagy iPhone 3gs?

Figyelt kérdés

A motorolaba a qwerty bill tetszik nagyon, meg probaltam is es szrtm kenyelmes.

Az iPhonera meg az alkalmazasok jatekok tetszenek, csak ott virtualis qwerty van.

Ez a virtualis qwerty mennyire kenyelmes, pontos, gyors?


2010. dec. 12. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem iPodom van de ugyanolyan a billentyűzete. Nagyon jól használható, olyan gyorsan tudok gépelni mint szgépen. csak az ékezetes betűk beírása vesz el egy kis időt, de ahogy elnézem, te úgyse használod azokat :)
2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

Igazábol azért nem használom ,mert most egy milestone-t használok és akkor épp arról irtam, ahol szintúgy sokkal több időt vesz beírni egy ékezetes betűt :S

2010. dec. 12. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
a motorolára tudsz az android marketről magyar ékezetes billentyűt letölteni, persze akkor feleslegessé válik a fizikai billentyűzet
2010. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom, fizikain is tudok ékezetet írni, de hosszan kell lenyomva tartani a bill-t és azt sok idő :S
2010. dec. 12. 21:38
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Igazából egyiket sem venném, de ha nagyon kéne választani, akkor motorola.
2010. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te mit valasztanal?
2010. dec. 13. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a KETTŐ közül az Iphonet
2010. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább sztem IPhone , én iszonyatosan gyorsan tok rajta írni, és lehet simán beállítani QWERTZ billentyűzetet is,főleg az új IOS-sal
2010. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen az iphone 3gs-t választanám a 2-ő közül szerintem megbízhatóbb én nem szeretem a motorolákat ha teheted iphone-t vegyél szerintem
2010. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!