Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e lehetőség a mobilszám...

Van-e lehetőség a mobilszám megtartása mellet másik szolgáltatóhoz menni?

Figyelt kérdés
Következő a szitu: céges telefonunk van, ami jó is lenne de a vezetőnk "különböző okok" miatt fel fogja mondani a szerződést. A számomhoz viszont ragaszkodok mivel több mint 10 éve megvan, az én nevemről lett átírva a cégére, az akkor nem került semmibe most viszont, hogy vissza akarom íratni a saját nevemre 6000ft-ot kérnek (t-mobil). Tehát ha vihetném a számom egy másik szolgáltatóhoz és olcsóbban megúsznám, na az lenne a tuti.
2010. dec. 13. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h díjmentesen átviheted a számod, de a T-nél kell kérni valami elhagyó nyilatkozatot, vagy valami ilyesmit...a lényeg, h alá kell írni egy papírt, h elhagyod a jelenlegi szolgáltatód, de a számod megtartod.Ezzel a papírral kell menni az új szolgáltatóhoz.
2010. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de felmerült bennem az, hogy mivel jelenleg nem az én nevemen van a számom először a nevemre kéne venni ("potom" 6000ft)és csak utána vihetném, vagy nem így van??
2010. dec. 13. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy a sorrend, de nem kell hogy a te neveden legyen, lehetsz te a számlafizető is, csak a tulaj meghatalmazása kell.
2010. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a főnököd jó arc és bemegy veled az új szolgáltatóhoz, akkor nem kell a nevedre íratni az előfizetést. Mondjuk mindenképp mennie kell veled, mert kell személyesen mindkét művelethez (számhordozás, átírás), meghatalmazás nem jó.


Különben a Vodafone elintéz helyetted mindent, ha számot szeretnél hordozni, nem kell külön a T-hez rohangálnod. Telenornál nem tudom működik-e így.

2010. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!