Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vetem egy n97 klónt de nem...

Gabes kérdése:

Vetem egy n97 klónt de nem ismeri fel a java kiterjesztést:S se a jad-ot. Mit tudok akkor telepíteni rá? Amúgy fizetek a mobil internetért hogy tudnék netezni rajta? Mert mikor belépek az internetbe kiírja hogy gprs no..

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

mi az hogy n97 klón?

valójában nem n97?

2010. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
legközelebb ne vegyél klónt...miért jó utángyártott kínai koppintást venni?...ha nincs pénzed felsőkategóriás telefonra, akkor találsz használható, a klónoknál 100szor többet érő középkategóriás telefonokat...nekem sincs pénzem ilyenekre de eszembe sem jutna klónt venni...adidas helyett sem veszek adiadsot...és playstation helyett sem veszek playstation alakú kínai kazettás nintendot
2010. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!