Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon be lehet állítani,...

Androidon be lehet állítani, és hogyan, hogy ne csatlakozzon fel minden alkalmazás automatikusan mobilnetre?

Figyelt kérdés
Általában Wi-Fi-t használok a nap folyamán, de ha nincs elérhető Wi-Fi kapcsolat, akkor sem merem bekapcsolni a mobilnetet, hogy meglátogassam a facebook zero oldalt, mivel a telóm minden alkalmazásnál a netre kapcsolódik :S
2010. dec. 14. 16:47
 1/5 anonim válasza:
APNdroid. Ez egy egyszerű kapcsoló, melynek funkciója mindössze annyi, hogy lekapcsolja az összes mobilnet hozzáférést. Már paraméterezhető többek közt az is, hogy az MMS-eket engedélyezze-e.
2010. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem gt540 optimusom van nálam így működik:


Beállítások->wireless beállítások->mobilhálózat és azt a letiltásra állítod

2010. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nah igen, de így facebookra sem tok felmenni... :S
2010. dec. 14. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
ja hát persze...igazából most fogom fel a kérdést:D...én is wifin szoktam netezni, de csak és kizárólag...lassan minden sarkon lehet fogni wifi jelet akkor meg minek fizessek?...főleg csak azért, hogy fészbúkozzak...persze sok jópofa, hasznos progi van amihez kell net, illetve ha neked tényleg fontos az, hogy bárhol tudj netezni, akkor érdemes előfizetni vmi csomagra
2010. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én kimondottan csak a facebook-ot szeretném használni mobilneten (az ugyebár t-mobile-nál ingyenes), mert am én is wifizek... csak az a zavaró, ha benyomom a mobilnetet, minden alkalmazás kapcsolódik a netre... -.-"
2010. dec. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!