Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnál milyen...

Androidos telefonnál milyen progival oldjátok meg hogy ne 100 ikonotok legyen a menüben? Van valamilyen csoportosítási lehetőség?

Figyelt kérdés
Pl játékok, programok stb.
2010. dec. 14. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az "asztalon" lehet mappát létrehozni. Én azokba szoktam bedobálni az ikonokat.
2010. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem jelenleg van 5 asztalom, arra vannak csoportosítva a programok.


1: APN, wifi, bleutooth widgetek

2: média, kommunikáció (pl. rádió, mégialejátszó, fényképezőgép, email stb.)

3: felhasználói programok (pl. számológép, pdf olvasó, file manager)

4: direkt hívások és direkt sms-ek

5: játékok

2010. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, pont erre gondoltam, csak gyakorlatban nem találom ezt az opciót! Lehet hogy én vagyok béna :) X8 am van 2.1 oprendszerrel. Ha megnyomom a menü billentyűt csak ezek jönnek fel: háttérkép változataása, alk. felületek rendezésee, ikonok rendezése. Az utóbbinál kerestem, de itt csak törölni és áthelyezni lehet. Új mappát nem tudok létrehozni. Valakinek ötlete?
2010. dec. 15. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
galaxy3 alatt úgy jön elő, hogy "nyomva" tartom a képernyőt, akkor megjelenik egy menü és abban van a mappa létrehozása.
2010. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennél így nem műxik :( Hiába nyomom.
2010. dec. 15. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor passz. :(
2010. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2010. dec. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!