Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új telót nokia...

Vettem egy új telót nokia 5228 erre töltöttem le témákat. Gépre. és a régi telómmal (nokia 5200) usb-vel szeretném a gépről rárakni a régi telómra majd onnan bluetooth-al az újra? De mivel a régiben nincs már mem. Kár mert át tettem az újba

Figyelt kérdés
Tudom egszerűbb lenne ha az újhoz vennék adatkábelt de majd csak karácsonyra tudok és fontos lenne !
2010. dec. 15. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

No ezt úgy megfogalmaztad, hogy háromszor olvastam el, de nem értem. :D


"De mivel a régiben nincs már mem. Kár mert át tettem az újba"


Mindegy. Letöltöd a témát, adatkábelen átrakod a régi telód saját memóriájába, majd telefonon bemész a fájlkezelőbe, megkeresed a mappát, ahova a gépről tetted a .sis fájlt, opciók és küldés bluetoothon. Új telóra megérkezik, megnyitod és települ.

2010. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nemtudok fogalmazni:D NEM ENGEDI áttenni a saját memóriájába csak akkor ha van benne memória kártya...de mivel nincs igy nem teszi át...
2010. dec. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!