Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen márkájú fülhallgatót...

Milyen márkájú fülhallgatót érdemes Sony Ericsson fülhallgatóm elosztójába dugni?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem tudom, mi annak az "elosztó" szerűségnek a neve, de itt egy kép róla:

[link]

jobb szélen van az az "elosztó".


Gondolom ebbe akkor lehet különböző márkájú füleseket dugni. De melyik éri meg leginkább??

(és melyik szól legjobban?)


Előre is köszönöm!!


2010. dec. 15. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sennheiser, AKG, Sony, Philips, Creative stb. Media Marktban most 2500 körül van AKG és Sennheiser is akcióban, mindkettő agybadugós.
2010. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
akg, denon, jbl, harmann kardon.
2010. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj, köszönöm-köszönöm:):)
2010. dec. 15. 18:00
 4/5 Fish1 válasza:
Szerintem a gyári Sony Ericcson a legjobb ezekhez a telefonokhoz, én az enyémmel próbáltam mást is, de közel sem szólt olyan jól.
2010. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!

Nem merek kiadni 3000-et egy nem SE fülesért, mert félek, hogy nem szól jól, és kidobtam sok-sok pénzt..

2010. dec. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!