Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni a totálkáro...

Mit tudok csinálni a totálkáros mobilommal?

Figyelt kérdés
Elég drága, 70ezres csúszkás zenetelefon volt, csak már nem tölt, ezzel együtt csontra van merülve, nem is kapcsol be, és a csúszkája is tönkrement... Van valami olyan hely, ahol hasznát vennék, és esetleg pénzért el tudnám adni? Mindegy, hogy mennyiért, pár száz forintért is megéri... Ja és hogy ha így nem tudom eladni, az akkumulátorát mennyiért vennék meg és hol? Mert az tökéletes, semmi baja.... Minden infót nagyon megköszönök! ^^
2009. jan. 21. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tedd fel a vaterára.

Ha részletesen leírod az llapotát, nem csapsz be vele semikt, lehet hogy pár ezret is megadnak érte

2009. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vidd be egy használt telefonos boltba. Ott alkatrésznek biztos megveszik.
2009. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen típus? Lehet, hogy megveszem tőled. Keress meg magánban.

2009. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy tedd fel Vaterára! Én egyszer találtam egy fél Samsung E250-et (csak a teteje volt meg, le volt törve az alja), gondoltam, felrakom, ha már 200Ft-ot kapok érte, már megérte. Én lepődtem meg a legjobban, amikor 8000 (!) Ft-nál ért véget az aukció.
2009. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!