Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilon mennyit szoktatok...

Mobilon mennyit szoktatok netezni?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mondjuk napi hírolvasás, facebook-ozás, emailezéssel hány Mb adatforgalmat generáltok? Előfizetéses telefont szeretnék venni, de félek, hogy túl fogom lépni a keretet, ezért nagy mobilnetezőktől kérdezném, hogy mennyit szoktak böngészni? És hogy van-e olyan alkalmazás a telón, amellyel megtudom nézni ezt az adatforgalmat, adnak-e erre lehetőséget a szolgáltatók?
2010. dec. 16. 12:59
1 2
 1/11 Monus Gergő ***** válasza:
telefonon nem olyan jó netezni pl buszon ot sok mindenre kell figyelni. otthon pc-n jobb meghittebb
2010. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves Gergő, most nem a PC vs mobil véleményekre voltam kíváncsi, hanem arra, hogy ki mennyi adatforgalmat generál egy hónap alatt mondjuk. Buszon meg maximum a tolvajokra kell figyelni...
2010. dec. 16. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
egész nap :S
2010. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Írhattad volna, hogy milyen telefonod van, mert gyárilag mindegyik méri az adatforgalmad, csak mindegyikben máshol van.

Én N97-et használok, mobilnet nincs rajta (vagyis most van, mert a Vodafone 1 hónapot adott ingyen) és wifin maximum leveleket olvasgatok, zenét töltök le, ha nincs kedvem kikelni az ágyból a laptopért... Saccra olyan 4 és 8 giga közt termelek.

2010. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 és 8 giga? Jézusom! Én meg néztem, hogy 150 Mb-os a csomag, amit venni akarok. A teló meg majd N8-as lenne, ha megveszem. Nem hiszem, hogy zenét töltögetnék rá, vagy videókat, ezeket mind szépen PC-ről adatkábellel. Nekem csak szinte böngészésre kellene, esetleg youtube videók, ilyesmi. Az is lehet, hogy nem mindennap használnám...
2010. dec. 16. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Wifin nem lényeg a 8giga. :) Vodánál a 2gigás mobilnet most 2800. Ezt kaptam most meg akcióban ingyen, egy hónapra.

Én is N8-ra vágyom, csak még drága. Karácsony után, tavasszal majd normalizálódik szerintem és akkor meghosszabbítom az előfizum.

2010. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én eddig T-mobileos voltam, szeretném átvinni a számomat is a Telenorhoz vagy a Vodkafonhoz. Nos,hát nem tudom, hogy a suliban asszem van wifi, itthon nem használnám, munkahelyen meg nem tudom, hogy van-e. Ezért kéne tudnom, hogy mennyi böngészéssel mennyi forgalom lesz.
2010. dec. 16. 13:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Vodához menj.

Havi 5000 a 200Plus díjcsomag, ebben van 1000 sms hálón belül, 1000 perc hálón belül hétvégén és 200 perc bármikor, bárhova. Egyébként pedig egységes a percdíj, sms: 29 Huf.


Ennek van netes verziója, a 200Plus Surf, amiben 2GB adatforgalom is van és 6000 havonta. Többi ugyanaz.


N8 98.000-től indul Vodánál.

2010. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet részletre fizetni a telót?
2010. dec. 16. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:
kb. 1órát mindennap (samsung galaxy s-em van)
2010. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!