Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 32 GB - hol lehet a...

Iphone 32 GB - hol lehet a legolcsóbban megvásárolni? Kb mennyiért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyre jobban tetszik az Apple iphona-ja, nagyon szeretnék egy olyat, de hát nekem is korlátozottak a lehetőségeim:( Hol lehet a legjobb áron hozzájutni? Használtat megéri venni? Kinek mi a véleménye róla?
2010. dec. 17. 11:20
 1/4 Cory Rose ***** válasza:

Vedd előfizetéssel, úgy nem drága. Nekem még csak fél éve van meg az enyém, de ez a legjobb telefon amivel találkoztam eddig, nem cserélném le másra.

Használtan egyébként nem venném, sok esetben nincs rá garancia, és bármi baja lehet.

2010. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

megkérdezhetem mennyi volt úgy előfizuval?

külföldről nem lehet esetleg olcsóbban rendelni? régen pl volt egy iphone minim (persze kínai utánzat telefon) de ilyen 18ért vettem Amcsiból, csak sajnos összetörtem :D de persze mostmár inkább eredetit szeretnék, amit javítattni is lehet ha vmi van (ezt a kínait nem lehetett). Amúgy létezik egyáltalán eredetiben mini?

2010. dec. 17. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az iphon4- re gondolsz, akkor a 32 Gb-s a t- nél a legkisebb díjcsomagban ( ikon 200) kb 150.000 forint, a kisebb pedig 118.000 forint két év előfizetéssel. A kezdőrészlet 30 ezer ehhez jön a 12 havi törlesztőrészlet ami a 16-osnál havi 7200 forint a nagyobbnál kb 9500. Viszont szinte biztosan kell fizetni kaukciót ami emberenként változik. :)
2010. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eredetiben se mini, se dual sim- es iphone nincsen.
2010. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!