Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a Pannon, T-mobile,...

Van a Pannon, T-mobile, Vodafon meik milyen Ingye dolgokat ad?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a T-mobile-nál ingyen facebook van.

Meg még hallottam hogy valahol ingyen van a youtube , de azt nemtom hol:S.

A pannon-nál meg a vodánál mivan?


2010. dec. 17. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:
ingyen*
2010. dec. 17. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy sehol nem ingyenes a youtube, mert óriási adatforgalom kell neki! egy átlag film kb 25mb! viszont a t-mobile-os ingyen fészbúk tudtommal csak januárig van
2010. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem... és ha ez igaz:D nagyot röhögökxD:D köszi de még várom a válaszokat:)
2010. dec. 17. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Telenor, djuice: családi csomag, korlátlan beszélgetés egymás közt havi 930 Ft-ért, telenor kártyásoknak INGYENES


Djuice: már nem rendelhető, de nekem még van, havi 3190 Ft-ért korlátlan sms minden húszas számra, ez volt a nonstop sms


Djuice: 500 Ft 200 db sms, internet nagyon kedvező áron


Vodafone: kártyásoknak sms lavina, gyakorlatilag havi 1100 Ft-ért 15 000 db sms minden vodás számra


Előfizetéseseknek Plus tarifacsomagban 1000 db hálózaton belüi sms+lebeszélhetőség+sok egyéb kedvező áron

2010. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz
2010. dec. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!