Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell frissíteni az...

Hogyan kell frissíteni az Androidot? Egyszerűen nem értem!

Figyelt kérdés
A telefonomra nem kaptam semmiféle értesítést, hogy lenne frissítés, pedig az 1.5ös verzió van a telefonomon. Esetleg a szolgáltatónál megcsinálják (Vodafone)?
2010. dec. 19. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá egyáltalán frissítés akkor meg kell csinálnia.
2010. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én se kaptam értesítést amikor, amikor a NoteBookomra újabb op.rendszer jelent meg, mint amivel vettem. Miért kellene értesíteni?

Ha tudod, hogy megjelent újabb és szeretnéd felrakni, keresd fel és kérdezd meg őket.

Egyébként leszedheted az újabbat a netről és akár magad is megcsinálhatod, csak picit olvasni kell...

2010. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ó, olvastam már eleget... Pontos információ kevés helyen van. A házilagos frissítés pedig nem biztonságos és el is veszhet a garancia.

És igen, kijött már rá a frissítés.

2010. dec. 19. 21:32
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Ha a hivatalos androidot rakod rá, akkor nem ugrik a garancia.
2010. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen telefon. Mert Sony Ericssonnál a SEUS is frissíti az androidot, Samsungnál ott a KIES vagy az Odin, HTC-nél meg működik az OTA frissítés (Setting-->Phone info--> Update és akkor a wifin lehúzod a frissítést és már telepíti is)
2010. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
LG GW620. s hogyan kell a hivatalos frissítést rátenni? Nincs netem a telefonon, tehát csak számítógépen keresztül tudnám megoldani. Bár lehet inkább szakemberre bízom.
2010. dec. 19. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Fontos utasítások


• Ha szoftvert vagy szoftverfrissítést szeretne telepíteni {GW620} készülékére, az LG Mobile Phone Software Update Tool (LG mobiltelefon-szoftver frissítő alkalmazás) kell használnia,"

Viszont a neten semmiféle infót nem találtam arról, hogy lenne hivatalos frissítés. Viszont 2.1 és 2.2-es főzött romok vannak (pl. OpenEtna). Szóval én azt tanácsolom, hogy vedd fel a kapcsolatot az LG ügyfélszolgálatával ott biztos több konkrétumot tudnak mondani a frissítéssel kapcsolatban.

2010. dec. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon szépen köszönöm!
2010. dec. 20. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!