Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami módja, hogy megtalá...

Van valami módja, hogy megtaláljam?

Figyelt kérdés
Elveszett a mobilom, lehet ellopták.Szolgáltató tud ebben segíteni, megtudják mondani azt esetleg, hogy használja-e valaki vagy esetleg valamit, amivel valamerre elindulhatok?
2010. dec. 20. 21:06
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit. Ez nem az amerikai film, hogy bemérem, és megmondom, hol van.
2010. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tudod a telefon ip cimét akkor azt beviszed a rendorsegre es kimutatjak hogy hol van a telo
2010. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elveszett esetén senki nem foglalkozik vele hogy megtalálja.


De olvashatsz róla itt is, használd a keresőt.

2010. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen ip cím?:D...a szolgáltató annyit tud tenni, hogy IMEI szám alapján blokkolja a telefont amit ezután nem tudnak majd használni...de ezután esélytelen hogy visszakerüljön...ha rendőrségen bejelented, akkor megtalálhatják...de kb 0,001 az esélye...nagyon ritkán előfordul, hogy igazoltatásnál ellenőrzik a telefont IMEI szám alapján, hogy lopott e, de mégegyszer mondom nagyon ritkán...szinte soha:D...szóval jelentéktelenül kevés az esélye hogy meglesz
2010. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem Samsungom van.Beállítottam a nyomkövetőt és amikor kikapták a kezemből a telefonomat, rá 3 nappal használni kezdték. Ment az sms a megjelölt számra, én felhívtam és közöltem vele a tényt, hogy az én telómat használja. Ma már újra nálam a telefonom !!!
2010. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg itt írom az okosságokat, erre tegnap elhagyom a sajátom.


Annyit tettem, letiltottam a kártyáról minden adatforgalmat. Ez 200 forint. Így nem lehet hívogatni róla. Elvileg a telefonon vissza lehet kapcsolni, így jelszót is beállítottam hozzá hogy jelszó nélkül ne lehessen.

Várok vele egy-két napot, ha valaik vissza akarja adni, nincs nehéz dolga, beleírtam az otthoni számom.

Ha nem jön vissza, pár nap múlva kérek egy új simet.

Ha egy hóna múlva se lesz meg, a telefont is tiltom.

2010. dec. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!