Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan használjam telefonon a...

Hogyan használjam telefonon a 0. facebook.com-ot? >Lejjebb<

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést mert...

Sajnos egyszer rosszul használtam a telefonomon a Wifi-t amiből sajna 20-ezres számla lett..(Nem naon értek hozzá :S)

Azt szeretném ha valaki részletesen leírná hogyan kell belépni hogy ingyen is legyen!

A válaszokat köszi előre és otromba megjegyzéseket nem várok! :)


2010. dec. 21. 17:56
 1/4 anonim válasza:

hát nekem Sony w395 i vel csak annyit kellet csinálnom,hogy beírtam csatlakozáshoz azt hogy 0.facebook.hu

ezután semmi extra pénz levonás nem történt, pedig már régóta nyomom:P

ha olyan telefonod van ami nem érintő képernyős, akkor ügyelj arra, hogy fenn ki legyen írva hogy ingyenes mobil hálózat(vagy valami hasonló)

2010. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a wifi az ingyenes, mivel ugyanarra a netre mentél fel, mint a számítógépek


szerintem amit te használtál az a 3g


1.t-mobil kell hogy legyen

2.egy internet díjcsomag(a netstart is elég)

2010. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat am az 1. válaszolónak annyit h érintőképernyős a telefonom , a másodiknak pedig megvan minden és osztálytársam mondta azért mert a web n' walk-ra mentem :S.

Am nekem azt mondták a barátaim h Internet/könyv jelzőbe üssem be a címét és onnan csatlakozzak nekik is ingyenes ugy de egy kicsit rezelek tőle :)

2010. dec. 21. 18:38
 4/4 bp1985 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=28&keres..


Használd a keresőt, naponta megkérdezik...

2010. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!