Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni hogy Sony Ericsson Xperia X8 telefonommal hogy tudom elérni a memória kártyát számítógépről?

Figyelt kérdés

Androidom frissítettem 1.6 ról 2.1 re, játékokat és programokat szeretnék feltenni és meg van telve a memória azt írja ki.. memória kártyát pedig nem tudom elérni sehogy

olvastam valami ROOT-ról, az mit takar? hogy kell csinálni?


2010. dec. 25. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha USB-vel összekötöd akkor megkérdezi az USB kapcsolat típusát itt be tudod állítani, hogy a memóriakártyát háttértárna használja. Ezt nem tudom magyarba hogy fordították le de nekem a Motorolán Memory Card Acess néven van. A rootal pedig root jogaid lesznek. Ez kell ahhoz, hogy főzött romokat tudj tenni a telóra valamint az app2sd nevezetű dolgot ami ahhoz kell, hogy a memóriakártyára tudj telepíteni 2.1 vagy annál régebbi rendszereken.

[link]

2010. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!