Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c7 kérdések, nagyon sürgős?

Nokia c7 kérdések, nagyon sürgős?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem:

1. hová menti el a lefényképezett képeket, mert már csináltam párat, de a fényképek kozt nincs semmi :S

2. hol lehet kikapcsolni a netet, ha csak a wifit akarom használni, és nem akarom h véletlenül átugorjon a fizetosre, bár ez eddig enm történz meg

3. ha bluetoothon huldenek nekem fájlokat, akkor azokat mind a bejövő üzenetekbe menti, és a kérdés az h hogyan leehtne ezeket áthelyezni.

A válaszokat előre is köszönöm, és remélem, hoyg tudtok segíteni.


2010. dec. 25. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül melyiktől függ az életed, hogy a kérdéskiírásban nagyon sürgősnek jelölted?
2010. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A 2. kérdésedre a válasz, beállítások>kapcsolatok>célok, és itt minden kitörölsz kivéve az MMS-t és a wifit.
2010. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem fugg rajta az öletem, csak már idegesit h nem tudok vmikre rájonni
2010. dec. 25. 22:21
 4/4 Fkris ***** válasza:

1.fájlkezelő-képek-kamera

3.megnyitod azt a vmit amit küldtek, és mentés.

elmenti az attachments-be a fájlkezelőbe, onnan pedig már át tod rakni mindenhová.

2010. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!